Saç Ekim Merkezi

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Saç Ekim Merkezi
Görüntülenme:

Saçların dökülmesi kişilerde moral bozukluğuna veya özgüvenin kaybolmasına neden olabilir. Bu tarz bir sıkıntıda ise ani çöküşler yaşayabilirler. Bu durumları engellemek için ve kişilerin eski yaşantılarına dönmeleri için saç ekimi işlemi yapılmaktadır. Saç ekimi kulağa ne kadar değişik gelse de kalıcı ve doğal gösteren bir yöntemdir. Saç çıkaran şampuanlar, sabunlar, bitkiler, doğal karışımlar gibi bir çok kimyasal dolu maddelerin yanında saç ekimi hem kalıcı hemde özgüveninizi geri getirecek bir yöntemdir.

Saç ekimi düşünen kişilerin önceden mutlaka estetik ve plastik cerrahi uzmanı ya da dermatologlar tarafından muayene edilmesi ilk adımdır.

Saç ekimi maliyet konusunda da bir kere yaptırıp sonrasından sonucun keyfini yaşayabileceğiniz ve bütçenizi sarsmayan bir işlemdir. Devamlı olarak bitkisel denilen ve aslında kimyasal olan maddelere verilecek olan paranın yerine kesin çözümdür.

Saç ekiminde iyileşme süreci hızlı olduğu için günlük yaşantıya devam edebileceğiniz ve ağrı sızı yaşamayacağınız kaliteli bir yöntemdir.

Saç ekimi sonrasında hayatınıza devam ederken, aynı zamanda gelişmeyi gördükçe de eski özgüveninizi geri kazanacaksınız. Saçlarınızın uzamasını seyrederken ilk berbere gidişinizde size tabi ki de büyük bir haz verecektir.

Tüm bilir kişiler bu hizmeti tavsiye ederken boşuna paranızı karışımlara ilaçlara yatırmayın.

Saç Ekimi operasyonlarımızı Plastik Cerrah kontrolünde uzman ekibimiz tarafından HASTANE ortamında yapılmaktadır.Saç ekimi ekibimiz danışanlarımıza en iyi şekilde hizmet vermekte olup, Dünya’nın bir çok ülkesinden gelen danışanlarına kaliteli hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan kurumumuz %99 luk bir başarı ortalamasına sahiptir.

Üstelik yurtdışında ki hastalarımızda bizim için sizin gözünüzde en büyük referansımızdır.
Sizde bu işlem hakkında daha da fazla bilgi almak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bize ulaşarak en kısa sürede randevunuzu alın ve özgüveninizi kazanmaya hazırlanın !