Fue yöntemiyle saç ekimi fiyatları

Fue yöntemiyle saç ekimi fiyatları

Fue yöntemiyle saç ekimi fiyatları çok merak edilen, çok araştırması yapılan ve çoğu saç ekim merkezine göre değişen kesinlikle sabit bir fiyatı olmayan bir fiyat politikası na sahiptir.

Fue yöntemiyle saç ekimi fiyatları neye göre değişir ya da neye göre belirlenir? Düşüncesi saç ekimi düşünen herkesin aklına takılan ve fiyat araştırması yaptıkça değişik fiyatlarla karşılaştığı bir konudur.

Saç ekim fiyatları genellikle saç ekimini uygulayacak saç ekim merkezlerinin uygulayacağı yöntem, tecrübe ve saç ekimi yanında sunulan ektra hizmetlere, ekim yapılacak bölgeye, ekim yapılacak saç kökü sayısına göre değişim gösterebilmektedir.

İstanbul da saç ekim fiyatlarının değişiklik göstermesinin sebebleri ?

İstanbul da saç ekim fiyatlarının özellikle çok değişiklik göstermesinin sebeblerinin en önemli sebebi ise saç ekimi yapılacak kliniğin ya da hastanenin bulunduğu bölgedir. Yani yüksek fiyatlı saç ekimlerinde ödenen ücret aslında saç ekimi kalitesine değil, saç ekimi yapılan hastane veya kliniğin adına ya da markasına ücret ödenmektedir.

İstanbul da saç ekim fiyatları uygundur…

İstanbul saç ekim fiyatları genel olarak tüm Avrupa ülkelerine göre daha uygundur. Hatta İstanbul saç ekim fiyatları çoğu zaman Türkiye’deki diğer illere göre bile daha uygundur. Bu yüzden saç ekim fiyatı araştırması yapan çoğu kişide yurt dışından ve yurt içinden saç ekim fiyatlarının uygunluğu sebebi ile İstanbul’u tercih etmektedir.

Saç ekim merkezi olarak İstanbul da ve tüm Türkiye de ki saç ekim fiyatları ve hizmetlerinden farklı olarak belirlediğimiz fue yöntemiyle saç ekimi fiyatları için herzaman maksimum saç ekimi minimum fiyat politikası ile çalışmaktayız. Üstelik sadece saç ekimi değil saç ekimi sonrası kullanılması gereken zorunlu ilaçlar, kremler ve medikal malzemeler içinde ekstra ücret talep edilmemektedir.

Çoğu saç ekim merkezi greft yani saç köküne göre ücret belirlerken ve bu belirlenen saç kökü sayısı geçildiğinde ekstra ücret talep ederken Real Hair Center ise asla greft sayısına göre ekstra saç ekimi ücreti talebi etmemektedir. Çünkü bu tarz saç ekimlerinde genellikle saç ekimi yaptıranlar saç köklerini sayamayacağı için kötüye kullanılabilir bir sistem olduğundan Real hair Center saç ekim fiyatlarında greft sayısına göre ücret belirlenmektedir.

Fue yöntemi ile yapılan saç ekimleri saç ekim fiyatlarının da uygun olmasını sağlamaktadır. Çünkü hastane de yarış gerektirmez. Dikiş gerektirmez. Enfeksiyon riski neredeyse yok denilecek kadar az olur. Ayrıca hızlı saç ekimine olanak sağladığı için fue yöntemi ile yapılan saç ekimleri daha ucuzdur.

Fue yöntemiyle saç ekimi fiyatları araştırılırken dikkat etmesi gerekenler !!!

Saç ekimi yaptıracakların saç ekim fiyatı araştırması yaparken dikkat etmesi gerekenler nelerdir?

  • Yapılacak saç ekiminin klinikte veya hastanede mi olduğunu iyi sorgulamalıdır. Çünkü klinik dışı saç ekimleri genellikle çok riskli olabilmektedir.
  • Saç ekimlerinde saç köküne göre fiyat asla belirlenmemelidir.
  • Saç köküne göre fiyat teklifi yapan saç ekim merkezlerinden uzak durulmalıdır.
  • Saç ekimi sonrasında kullanılması gereken zorunlu medikal ürünler, ilaçlar krem ve şampuanların ücretsiz vereleceğinin teyidini olmalıdırlar.
  • Saç ekimi  sonrasında saç ekimi kalitesini artıran prp aşılama tedavileri için en az bir seans ücretsiz talep etmelidirler.
  • İlk yıl yapılan tüm kıntrollerin ücretsiz olmasının teyidini olmalıdırlar.
  • İlk yılın sonunda ekim yapılan saçlar çıkmaz yada belirli bir bölgede saç çıkmaz ise ücretsiz yapacağının garantisini istemelidirler.

Tüm bunlar ve fazlasını sunan saç ekim fiyatları ve hizmetlerinde maksimum hizmet minimum fiyat politikası ile 7/24 danışma ve destek hizmetleri ile İstanbul da hizmet vermektedir.


Real Hair Center Saç Ekimi Fiyatları