Hakkımızda

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet politikasıyla “Saç Ekimi Sitesi” hizmetinizde. “Saç Ekimi Sitesi” olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik. “Saç Ekimi Sitesi” olarak siz değerli hastalarımızla daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerindne bizle temansa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

İlk etapta Ankara Çukurambar’da faliyet gösteren firmamız yakın zaman Türkiye ve ardından tüm Türkiye’ye yayıldı. “Saç Ekimi Sitesi” dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

NEDEN BİZ ?

Anlaşmalı hastanemiz tam teşekküllü olup, steril ve güvenli ortamlarda hizmet vermektedir. Deneyimli, bilgi ve tecrübesini bu işe adayan bir ekip tarafından saç ekim işleminiz gerçekleştirilmektedir.

Saç ekiminde en yeni teknolojik cihazlar ile etkili ve bilimsel yöntemler kullanarak saç nakliniz yapılmaktadır.

Saç ekiminde dünyada olduğu gibi ülkemizde de kullanılan FUE yöntemi kullanılmaktadır. Saç köklerini saç dokusunda iz kalmaması, iyileşme sürecinin çok hızlı olması ve minimikro greftler elde etmek için, 0,7 – 0,8 mm çapında mikro motor uçları kullanılmaktadır. Tek seansta donör alandaki doğal görünümü bozmadan maximum greft sayısı hedeflenmektedir.

(Donör alanı müsait olan hastalarda doğal görünümü bozmadan tek seansta 5000 grafte kadar alım yapılmaktadır. Yaklaşık 12000-15000 saç telidir)

Saç köklerinin alımı bittikten sonra hastalarımız nakledilmek üzere hazırlanan saç köklerini görme ve sayma imkanına sahiptir.

Ücret politikası kişilerin saç açıklığına bağlı olarak ekilecek greft sayısına göre değişiklik göstermektedir. İnsanları ömür boyu dökülmeyen, istedikleri her türlü kuaförlük işlemini yaptırabilecekleri saçlarına kavuşmalarına yardımcı oluyoruz. Daha once saç ekimi yapılmış referans hastalarıyla birebir görüşme olanağı sağlayarak kafanızda kalabilecek sorulara yanıt bulmanızı sağlıyoruz.